Usługi elektryczne - Serwis, naprawa okien - drzwi - rolet.

Usługi naprawy instalacji elektrycznych

DSC02499 1Od wielu lat zajmujemy się naprawą instalacji elektrycznych i wykonywaniem pomiarów - zarówno okresowych jak i bieżących, związanych z naprawami doraźnymi. Duża część zleceń to naprawy i serwis instalacji w budynkach przemysłowych, w marketach i sieciach sprzedaży. Podejmujemy się też stałej współpracy i okresowych działań związanych z utrzymaniem istniejącej infrastruktury instalacyjnej w działaniu, zapewniając okresowe wymiany uszkodzonych elementów oświetlenia czy sterowania i zabezpieczenia.

Nasi specjaliści często rozwiązują problemy pozostawione przez wykonawców które przez lata powodowały różnego rodzaju problemy i częste awarie na skutek nieprawidłowego montażu instalacji i wynikłych z tego licznych awarii i usterek szczególnie wyłączników różnicowo prądowych.

Szczególnie ważne jest prawidłowe wykonanie obwodów zabezpieczeń przeciw porażeniowych i to one często sprawiają najwięcej problemów. Zdarzają się też często problemy z brakiem prawidłowego styku okablowania w złączkach punktów łączeniowych, co spowodować może nawet zagrożenie pożarowe. Nieprawidłowo wykonana instalacja uziemiająca to kolejne problemy, Brak prawidłowego styku neutralnej linii zasilającej, może spowodować skoki napięcia do 400V na zaciskach poszczególnych faz zasilających urządzenia, a to już może być bardzo duży problem dla naszych urządzeń elektronicznych. Koszty takich awarii mogą być bardzo dotkliwe, szczególnie że możemy czasem stracić różnego rodzaju informacje zgromadzone na jednostkach pamięci komputerowych.

Kolejny element, który jest bardzo ważny - to zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. Ich brak, czy nie prawidłowe zadziałanie wynikające czasami z nieprawidłowego podłączenia zabezpieczeń może podobnie spowodować ogromne straty finansowe. Mieliśmy z takimi przypadkami też doświadczenia, gdy w domu klienta spaliła się większość urządzeń elektronicznych po burzy jaka była w okolicy.

Warto więc zadbać o stan instalacji i jej prawidłowe funkcjonowanie..

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem