Automatyka - Serwis, naprawa okien - drzwi - rolet.

Automatyka

Automatyka

 

Firma KLR proponuje Państwu zastosowanie napędów i urządzeń sterujących (pomocnych przy otwieraniu i zamykaniu): r

pilot.jpg, 2,4kB

olet zewnętrznych, bram garażowych, krat rolowanych oraz bram wjazdowych do posesji.

W swojej ofercie posiadamy:

 

  • sterowania grupowe rolet,
  • sterowniki radiowe,
  • silniki rurowe do rolet, bram i krat rolowanych,
  • siłowniki do bram dwuskrzydłowych,
  • siłowniki do bram przesuwnych,
  • siłowniki do bram uchylnych i segmentowych,
  • odbiorniki radiowe i piloty o nowoczesnej i funkcjonalnej linii wzorniczej.

 

Simu

 Współpracujemy ściśle z firmą Stan-Mal w wielu rozwiązaniach odnośnie technik osłonowych i sterowania, korzystając z doświadczeń
liderów na rynku rolet i bram garażowych.Połączone doświadczenie firm STAN-MAL i SIMU - francuskiego specjalisty w dziedzinie napędów elektrycznych i wynalazcy napędu rurowego (1952), są dla Państwa gwarancją współpracy z dwoma wielkimi specjalistami, uznanymi na poziomie światowym.

Umowa Simu Partner, która wiąże STAN-MAL i markę SIMU, opiera się na wspólnym dążeniu do zapewnienia Państwu pełnego zadowolenia: porad i wsparcia technicznego, jakości wyrobów, niezawodności rozwiązań, gwarancji oraz serwisu. więcej...

8.jpg, 5,7kB

 

 

Proponowana przez nas wysokiej jakości automatyka wyspecjalizowanych firm zachodnioeuropejskich jest niezawodna w swoim działaniu i idealna do wszystkich rodzajów urządzeń zamykających i zabezpieczających.

Wszystkie produkty firmy STAN-MAL poprzez swoją funkcjonalność, różnorodność wersji, wysoką jakość i długą żywotność zapewniają zadowolenie indywidualnym klientom, a przedsiębiorcom budowlanym, projektantom i rzemieślnikom maksymalną pewność inwestycji.

Sterowanie grupowe rolet jest bardzo pomocne przy użytkowaniu większej ilości rolet elektrycznych. Prostota obsługi sprowadza się do naciśnięcia jednego wyłącznika. Przykład: Posiadamy 30 rolet z napędem elektrycznym, przejście i opuszczenie wszystkich rolet zajmie nam około 10-15 min. Opuszczenie tych samych rolet posiadając sterowanie grupowe to naciśnięcie jednego wyłącznika...

 

 

 

8-02.jpg, 6,8kB

Dodatkowo sterowanie grupowe może być uruchamiane za pośrednictwem radia, zegara tygodniowego lub nawet alarmu chroniącego nasz dom. Sposób uruchamiania naszego sterowania grupowego zależy więc już tylko od Państwa potrzeb. Zegar tygodniowy steruje roletą lub całą grupą rolet (przy zastosowaniu sterowania grupowego). Zegar sterujący może działać sam, posiada bowiem program, w którym są określone godziny podnoszenia i opuszczania rolety. Dodatkowo poprzez istniejące w nim klawisze możemy w dowolnej chwili nim sterować. Dla wygody Państwa proponujemy również automatykę do bram wjazdowych i garażowych.

Poprzez naciśnięcie jednego przycisku na pilocie możecie Państwo uruchomić siłowniki, które otworzą bramę wjazdową przesuwną lub dwuskrzydłową, drugi przycisk pilota otworzy w garażu bramę rolowaną, uchylną lub segmentową.

 


Firma Stan-Mal tworzy nowe rozwiązania, dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mamy nadzieję, że nasze propozycje w 100% zaspokoją Państwa potrzeby.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem