Serwis techniczny - Serwis, naprawa okien - drzwi - rolet.

Serwis techniczny

Wymiana uszkodzonego samozamykacza, Carrefour Serwis i usuwanie awarii technicznych w lokalach użytkowych i budynkach mieszkalnych

W odpowiedzi na duże zainteresowanie usługami dotyczącymi napraw i serwisu ogólnotechnicznego, postanowiliśmy rozbudować ten zakres działalności firmy, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na pomoc w zakresie usuwania awarii i  problemów technicznych.

Zaczeło się od pomocy w naprawach drobnych rzeczy, a w miarę rozszerzenia zleceń, na naprawach zaawansowanych technicznie usterek. Przełomem było nawiązanie współpracy z Ogólnopolskim Centrum Serwisowym, które zaczęło zlecać nam coraz więcej serwisów dla odbiorców takich jak EuroNet , Carrefour, PEPCO, Greenpoint, KAKADU i innych.. Oczywiście pomagamy też klientom indywidualnym szczególnie w rozwiązywaniu problemów awaryjnych i przewlekłych problemach z różnymi niesprawnościami technicznymi.

Obecnie nasze ekipy specjalistów realizują praktycznie każde zgłoszenia awaryjnych napraw i rozwiązywania wszelkich problemów technicznych.Ogromne doświadczenie i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych to nasze bardzo silne atuty.

 

 Duża skuteczność i szeroki wachlarz działań, jak również terminowość i szybkość reakcji, są bardzo ważnymi atutami wzajemnej współpracy.

Tego typu działalność i wykonywane prace są bardzo motywujące dla pracowników i dają możliwość realizacji osobistej naszej kadry, są też inspirującym elementem rozwoju personalnych umiejętności i edukacji własnej, dając dużą satysfakcje z wykonywanej pracy. Niektóre z przypadków uczą rozwiązywania problemów i poszukiwania wiedzy w nowych dziedzinach, branie udziału w specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nie podchodzimy do tematów z rutynowym podejściem, które bywa czasami elementem negatywnym, generującym wiele problemów.

2015 02 17 12.23.25   

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami instytucjonalnymi i indywidualnymi w szerokim zakresie usuwania awarii i dokonywania napraw, od tematów instalacji elektrycznej, informatycznej, elektronicznej, ogólnobudowlanej, hydraulicznej itp.  Dysponujemy zarówno kadrą jak i sprzętem pomocnym w rozwiązywaniu wielu problemów technicznych.

Zakres realizowanych zleceń, to nie tylko drobne naprawy i usuwanie awarii, ale również znacznie poważniejsze zlecenia dotyczące przeróbek, wykonania elementów konstrukcyjnych, modyfikacji i usprawniania urządzeń i konstrukcji. Często ratujemy to, przy czym inni wykonawcy rozłożyli ręce lub nie potrafili doprowadzić do prawidłowego działania.

Naprawa urwanego zawiasu

EuroNet

 

2015 02 11 14.27.38 2014 12 03 17.35.18 2015 01 29 11.32.05 2014 09 23 01.00.26

Wymiana cieknącego bojlera,

wysokość około 6 m

Usunięcie przecieku wody,

PEPCO

Sieci światłowodowe,

The Best Media

Wymiana uszkodzonych płytek,

Carrefour

2015 01 13 11.51.56 2014 12 09 10.27.40 2015 02 12 14.36.53 2015 01 14 11.46.32

Usunięcie wycieku chłodziwa,

Kakadu

Wymiana skrzydła drzwi,

Euro Net

Wymiana paneli sufitowych,

Euro Net

Montaż luster,

PEPCO

I wiele wiele innych...

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów instytucjonalnych, jak i osoby fizyczne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem