Okna PCV - Serwis, naprawa okien - drzwi - rolet.

Avangarde 7000

profil7000-1Okna wykonane z profila Avantgarde 7000 zapewniają optymalną izolacyjność 7000cieplną i akustyczną. Możliwe jest zastosowanie szyb zespolonych o współczynniku Ug=0,7 W/m2K, co znacząco obniża koszty zużycia energii. Śnieżna biel i trwałość koloru oraz możliwość wyboru kolorów oklein podnoszą walory estetyczne produktu. Mimo że jest to profil o najbardziej ekonomicznie korzystnym stosunku ceny do jakości, swoimi parametrami realizuje cele , przed jakimi stoji stosowanie stolarki budowlanej. Zdecydowanie najczęściej stosowany profil, sprawdzający się w niemal każdych warunkach

          

   

Czytaj więcej...

Avangarde 9000

profil9000-1 Profil o takich samych parametrach i walorach jak system "7000" , różni go 9000tylko pół zlicowane skrzydło, dającce dodatkowy walor estetyczny z powodu zaokrąglonego kształtu skrzydła. Zastosowano tą samą, sprawdzoną konstrukcje ościeżnicy. Kształt skrzydła zmieniający wygląd stolarki, nadający jej charakterystyczny nowoczesny akcent w bardzo dobrej cenie.


 

 

 

OVLO

ovlo2Profil o dużo większej grubości niż "7000" i "9000" , dający lepsze ovlowłaściwości termizolacyjne i również estetyczne.Profil posiada półzlicowane skrzydło podobne do systemu "9000" oraz poszerzoną, zaokrągloną od strony zewnętrznej ościeżnicę. Daje to możliwość wykonania stolarki o paramatrach izolacyjnych dużo korzystniejszych niż podstawowe profile  systemu.

 

OVLO Classic

ovlocl1Pofil nawiązujący analogią do OVLO i "7000".Poszerzona ościeżnica z systemu ovloclOVLO oraz skrzydło  płaskie , jak w profilu "7000".Szerokia ościeżnica często wybierana przy wymianie okien , ze względu na swoją szerokość i uwarunkowania pomontażowe obróbki okien oraz z powodu dobrych parametrów izolacyjnych.

 

          

   

Encore

encoreencore1 Nowatorski system ENCORE z wkładkami docieplającymi posiada perfekcyjne właściwości termoizolacyjne. Stworzony został z myślą o najlepszej ochronie Państwa domu oraz maksymalnej redukcji strat energii. Okna w systemie ENCORE dedykowane są w szczególności do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Połączenie doskonałych parametrów izolacyjnych z atrakcyjną ceną sprawia, że okna ENCORE to wybór bez kompromisów.Profil ma szerokość 80 mmm i 4 komór w częściach zewnętrznych wypełnionych materiałem izolacyjnym w postaci styropianowych wkładekŚwietne parametry izolacyjne przy niewielkiej szerokości profila.

          

   

Prime

prime

prime1

POLECAMY!!!Rewelacyjny profil o charakterystyce profila pasywnego , doskonały do budowy dużych [przeszkleń i ekonomicznych i energo oszczędnych domów.Profil ma szerokość 93 mmm i 7 komór oraz trzy strefy uszczelniania.Dzięki tej konstrukcji profil ten znajduje się w wąskiej grupie profili  dających zastosować szyby w pakiecie 48mm, co daje możliwość uzyskania zespoleń o przenikalności na poziomie 0.5W/m2. Jest to niwątpliwie najlepsza oferta na rynku, świetne parametry przy zachowaniu rewelacyjnie niskiej ceny jak za tej klasy wyrób. POLECAMY!!!

          

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem