Serwis okien i drzwi - Serwis, naprawa okien - drzwi - rolet.

Usługi serwisowe stolarki okienno drzwiowej

IMAGE0103Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem okien i drzwi są bardzo częste. Gdy szybko zareagujemy,koszty naprawy czy regulacji są minimalne. Gorzej gdy zostawimy drobną z początku awarię bez reakcji. Z czasem problem się powiększa i dochodzi do poważniejszych awarii. Producenci stolarki zalecają aby co roku dokonać regulacji i konserwacji okien i drzwi, co powoduje że systemy okuciowe funkcjonują bez problemów cały czas.

Wieloletnie doświadczenie oparte na głębokiej znajomości technologii produkcji stolarki otworowej oraz problemów wykonawczych i montażowych, daje nam możliwość przedstawienia Państwu bogatej oferty usług profesjonalnego serwisu naprawczego okien i drzwi,  rolet , bram garażowych i wjazdowych wraz z automatyką sterującą.Od dwudziestu lat firma nasza związana jest ściśle z działalnością usługową w zakresie montażu stolarki , które to doświadczenia zaowocowały zdobyciem doświadczenia i wiedzy, dzięki której możemy zrealizować każde zlecenie w zakresie naprawy, serwisu, przeróbek i modyfikacji elementów stolarki budowlanej.

 

 

 

 

 

 

 

P6190084MTe doświadczenia spowodowały, że z dużym sukcesem na zasadzie zlecenia uruchomiliśmy trzy linie produkcyjne okien PCV. Zdobyta wiedza w zakresie organizacji i zarządzania produkcją okien i drzwi dały nam bardzo dużą znajomość technologii produkcyjnej, co owocuje dużą skutecznością w rozwiązywaniu problemów , z którymi zgłaszają się nasi klienci.

Znaczącym problemem stały się zmiany technologii systemów okuciowych, które stanowią największy procent uszkodzeń związanych z oknami i drzwiami. Zmiany systemów okuciowych i brak w ofercie części zamiennych do starych okien i drzwi jest dużym problemem. Ale mamy duże doświadczenia w pokonywaniu tych niedogodności. Często zdarza się, że naprawy serwisowe wiążą się z naprawą błędów technologicznych, czy wykończeniowo - montażowych stolarki.

Staramy się zapewnić profesjonalną i kompetentną obsługę zleceń, i mamy dużą satysfakcje z wykonanej pracy a szczególnie z zadowolenia klientów.

Kilka z wybranych zakresów naszej działalności serwisowej w zakresie okien i drzwi, to m.in:

  • Naprawy i regulacje drzwi ,okien wykonane we wszystkich technologiach:
  • PCV , drewno , aluminium.
  • Naprawy po włamaniowe , wymiany i zabezpieczanie otworów po włamaniach i uszkodzeniach.
  • Wymiany szyb zespolonych ..
  • Serwisowanie bram garażowych , automatyki itp.
  • Modyfikacje i przeróbki okien i drzwi , montaż dodatkowych zabezpieczeń
  • Obsługujemy również wspólnoty mieszkaniowe i klientów instytucjonalnych w zakresie konserwacji i bieżącego dozoru technicznego stolarki.

Zapraszamy do kontaktu , jeśli pojawią się jakiekolwiek zapytania. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem