Start - Serwis drzwi - okien - rolet.

DSC02498 1Przez wiele lat zajmowaliśmy się wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, zbierając doświadczenia w zakresie montażu, serwisu i produkcji. Działania te jak również inne doświadczenia związane z techniką budowlaną spowodowały że obecnie od kilku już lat oprócz serwisu samej stolarki, zajmujemy się również usługami związanymi z usuwaniem różnych awarii i uszkodzeń całej infrastruktury budowlanej i przemysłowej.

W zakresie naszych działań są serwisy w zakresie stolarki, ślusarki, hydrauliki, elektryki, elektroniki, automatyki, klimatyzacji, wentylacji, usług wykończeniowych, naprawy elewacji, kanalizacji, dekarstwo, usługi informatyczne i serwis sprzętu oraz sieci komputerowych itd.

Nie znamy słowa porażka czy słowa nie da się zrobić.. Umiejętność rozwiązywania problemów i optymalizowania rozwiązań - to główne cechy naszych działań. Praktycznie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z awariami u problemami technicznymi na obiektach mieszkalnych, publicznych, technicznych.
Mając bogate doświadczenie nie tylko w samym wykonawstwie usług związanych z wymianą, montażem, serwisem całego asortymentu elementów zaliczanych do stolarki budowlanej, ale i również z technologią produkcji zarówno PCV, drewna jak i aluminium.Daje nam to doświadczenie niemal 100% skuteczność w serwisowaniu i diagnozowaniu przyczyn nieprawidłowości działania okien, drzwi, rolet, bram garażowych, żaluzji, itp.
Branża okienno drzwiowa to tylko wycinek działań którym zajmowaliśmy się najdłużej w naszej historii. Zebrane doświadczenia, kierunki zainteresowań i wiedza stworzyły nowe horyzonty - rozszerzenie bazy działań na usługi serwisowe.
 
Jakość wykonywanych usług jest naszym priorytetem i takie podejście owocuje współpracą z ogólnopolskimi centrami serwisowymi. Znikoma ilość reklamacji czy uwag do naszych działań jest ewidentnym wyznacznikiem zadowolenia klientów i skuteczności działań. Bardzo duża efektywność i skuteczność daje nam dodatkowej motywacji do pracy, ponieważ sprawia też ogromną satysfakcję i zadowolenie , szczególnie że wynika ono w dużej mierze z zadowolenia klientów.
Szeroki zakres działań powoduje że cały czas uczymy się czegoś nowego i rozwiązujemy najróżniejsze zagadki techniczne, których dostarczają nam nie tylko klienci, ale czasami poprzedni wykonawcy czy serwisanci :).
 
W ramach tych realizacji pogłębiły się nasze doświadczenia z zakresu zarządzania produkcją, uruchamiania cyklów produkcyjnych , serwisowaniem urządzeń i maszyn produkcyjnych.
Kadra nasza doskonale ma opanowane zagadnienia techniczne związane z tematyką serwisu i napraw wszelkich okien i drzwi, zarówno z PCV, jak i drewno i aluminium.
 Ochrona środowiska, ekologia, zdrowie i zdrowy sposób życia - te przestrzenie działań nie pozostały dla nas również obojętne. Wsparcie działań rolników , lokalnych producentów zdrowej żywności, zorganizowanie systemu sprzedaży ekologicznych produktów, udział w wystawach i targach związanych z tą tematyką to tylko drobny wycinek działań. Starając się zaistnieć na tym rynku stworzyliśmy sklep internetowy ze zdrową żywnością, który rozwija się stale oferując produkty sprawdzone i zdrowe.

 @Stronka powstaje od 2013.01.21

Polityka plików cookie.

 

Niedziele wolne od handlu w 2019

Partnerzy

 

 

NCK sp. z o.o.logo ekovitaren2   logo fundacja LG   Wyprawy ekovitaren Start240x131   logo 320 

 

 

 

logo      Świat profesjonalnych okien i drzwi       Stowarzyszenie Gospodarki Dobra Wspólnego 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem